Συνολική Λίστα Επιτυχόντων 2010-2014 PDF Εκτύπωση E-mail

1.

Αδαμίδου Ευθυμία Θεολογίας

 

2. Αλεξανδράκη Αγγελική Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης

3. Αλεξανδράκης Δημήτριος Αστυφυλάκων

4. Αλεξανδρίδης Παύλος Α.Ε.Ν.

5. Αλεξάνδρου Μαρία Αστυφυλάκων

6. Αλεξούδης Στυλιανός Α.Ε.Ν.

7. Ανδρονικίδης Στυλιανός Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου

8. Αντωνίου Αγγελική Σ.Μ.Υ.Ν.

9. Βαρδανίδης Ευστάθιος Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

10. Βασιλειάδου Ευγενία Χημείας

11. Βέλλιος Θεόδωρος Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Σώματα

12. Γεωργίου Αναστασία Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών

13. Γιαϊλόγλου Γεώργιος Πληροφορικής

14. Γιάκας Κωνσταντίνος Μηχανολογίας

15. Γιοβανόπουλος Γεώργιος Αστυφυλάκων

16. Γκαμάγκα Ευθυμία Γεωλογίας

17. Γκέρδη Άλκηστις Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας

18. Γκουγκούδη Ελευθερία Επιστημών της Εκπαίδευσης στην προσχολική ηλικία

19. Γκουγκούδης Ιωάννης Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

20. Γκουντέτσιος Κωνσταντίνος Λογιστικής

21. Γούλας Μιχαήλ Σ.Μ.Υ. - Όπλα

22. Γρόλλιου Κωνσταντίνα Σ.Μ.Υ. - Όπλα

23. Γρόσιας Αριστείδης Νομικής

24. Γρούγιου Γεωργία Αστυφυλάκων

25. Δάρατζη Γεωργία Πολιτικών Μηχανικών

26. Δεδικούσης Γεώργιος Σ.Σ.Α.Σ. - Στρατολογικό

27. Δελχανίδης Ιωάννης Αστυφυλάκων

28. Δεσπούδης Ιωάννης Σ.Μ.Υ.Ν.

29. Δεσπούδης Κωνσταντίνος Σ.Μ.Υ. - Όπλα

30. Δημόπουλος Αντώνιος Πληροφορικής

31. Δούκας Αλέξανδρος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών

32. Δουρμπόης Θεοφάνης Σ.Α.Ν. - Αξιωματικών Νοσηλευτικής

33. Δριγκάκης Παράσχος Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος

34. Ελευθεριάδου Μαρία Νοσηλευτικής

35. Ζαφειριάδης Κωνσταντίνος Σ.Τ.Υ.Α.

36. Ζαφειρίου Ζαφείρης Σ.Μ.Υ.Ν. - Αστυφυλάκων

37. Ζαχάρογλου Θεόφιλος Α.Ε.Ν.

38. Ζίγκα Ευαγγελία Αστυφυλάκων

39. Ηλιόπουλος Κωνσταντίνος Σ.Σ.Α.Σ. - Ιατρικό

40. Θεοχάρη Βασιλική Σ.Σ.Α.Σ. - Ιατρικό

41. Θυμιάκη Πηνελόπη Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών

42. Ιακωβίδου Αικατερίνη Ψυχολογίας

43. Ιωαννίδου Αντωνία Πολιτικών Μηχανικών

44. Ιωαννίδου Φωτεινή Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης

45. Καβάζος Στέφανι Επιστημών Προσχολ. Αγωγής & Εκπ/σης

46. Καλλιπολίτης Κωνσταντίνος Πληροφορικής

47. Καμηλάρης Βασίλειος Σχολή Ικάρων - Σ.Μ.Α.

48. Καπελάκης Ιωάννης Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

49. Καπετάνιου Χριστίνα Χημείας

50. Καραγιάννης Αθανάσιος Αστυφυλάκων

51. Καραγιάννης Ευθύμιος Αστυφυλάκων

52. Καραγκιόζης Αντώνιος Λογιστικής

53. Καριπίδου Σουζάνα Βιολογίας

54. Καρπουζάς Κλεάνθης Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Σώματα

55. Κεβρεκίδης Ανδρέας Χημικών Μηχανικών

56. Κεγιόγλου Ιωάννης Οικονομικών Επιστημών

57. Κελεκίδης Παναγιώτης Ηλεκτρονικών Μηχανικών

58. Κοκόση Δάφνη Διοίκησης Επιχειρήσεων

59. Κόκοτα Χρυσούλα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

60. Κόκοτας Κωνσταντίνος Σ.Μ.Υ. - Όπλα

61. Κονόμης Χαράλαμπος Μηχανολόγων Μηχανικών

62. Κοντοθεοδώρου Μαρία Πληροφορικής

63. Κουβαλακίδης Ιωάννης Σ.Τ.Υ.Α.

64. Κουκουλιού Ζωή Σ.Μ.Υ.Ν.

65. Κουκουρούζης Γεώργιος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

66. Κουκουτσάκη Σταυρούλα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων

67. Κουπατσιάρη Φανή Διοίκησης Συστημάτων Eφοδιασμού

68. Κούτσικος Ραφαήλ Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

69. Κυριακίδου Παναγιώτα Επιστημών Προσχολ. Αγωγής & Εκπ/σης

70. Κωνσταντίνου Ιωάννα Σ.Σ.Α.Σ. - Φαρμακευτικό

71. Λαζόπουλος Ρωμανός Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

72. Λυγγερίδου Αικατερίνη Διοίκησης Επιχειρήσεων

73. Λύρατζης Μανώλης Αστυφυλάκων

74. Μακρή Χρύσα Δασολογίας & Φυσικού Περιβάλλοντος

75. Μαργαρίτη Ιωάννα Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής

76. Μαρκόπουλος Αλέξανδρος Σ.Σ.Α.Σ. - Στρατολογικό

77. Μαρκοπούλου Ελευθερία Σ.Σ.Α.Σ. - Ιατρικό

78. Μάρτζιου Σωτηρία Θεολογίας

79. Μητσανά Ελπίδα Νοσηλευτικής

80. Μιχόπουλος Ιωάννης Σ.Μ.Υ. - Όπλα

81. Μοσχόπουλος Βασίλειος Α.Ε.Ν.

82. Μοσχούτας Περικλής Σχολή Ικάρων - Ιπτάμενοι

83. Μουρατίδη Ιουνόνα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων

84. Μουρατίδου Ζωή Νομικής

85. Μουστάκας Ιωάννης Οικονομικής Επιστήμης

86. Μπαζάκας Νικόλαος Τεχνολογίας Τροφίμων

87. Μπαλιδάκης Αθανάσιος Γεωπονίας

88. Μποστανίτου Αγάπη Πολιτικών Μηχανικών

89. Μπουρλάς Κωνσταντίνος Πολιτικών Μηχανικών

90. Μπουρνάζης Δημήτριος Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών

91. Μυλωνίδης Αλέξανδρος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

92. Μωυσιάδης Βασίλειος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

93. Νάστος Δημήτριος Διοίκησης Επιχειρήσεων

94. Νάχαμου Παναγιώτα Σ.Α.Ν. - Αξιωματικών Νοσηλευτικής

95. Νικηφοράκης Θεοδόσιος Οικονομικών Επιστημών

96. Ξενίδης Γεώργιος Τεχνολογίας Πετρελαίου & Φυσικού Αερίου

97. Οκουμούσης Πέτρος Πληροφορικής

98. Ουρεϊλίδης Λάζαρος Μηχανικών Περιβάλλοντος

99. Ούστογλου Θεοδώρα Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

100. Οφλίδης Σάββας Διατροφής & Διαιτολογίας

101. Παμπουκίδης Μενέλαος Αγροτικής Ανάπτυξης

102. Πανέλλας Νικόλαος Σ.Μ.Υ.Ν.

103. Παντελίδης Πασχάλης Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Σώματα

104. Παπαγεωργίου Ιωάννης Σ.Τ.Υ.Α.

105. Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

106. Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος Διοίκησης Επιχειρήσεων

107. Παπαδοπούλου Συρματένια Πολιτικών Μηχανικών

108. Παπαμιχαηλίδης Γεώργιος Λογιστικής

109. Παπαμιχαηλίδης Θεόδωρος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής

110. Παπασωτήρας Ευάγγελος Θεατρικών Σπουδών

111. Παπασωτήρας Κωνσταντίνος Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

112. Παπούρης Ιωάννης Οικονομικών Επιστημών

113. Παρασκευοπούλου Σοφία Σ.Α.Ν. - Αξιωματικών Νοσηλευτικής

114. Πασιάτα Αικατερίνη Σ.Σ.Α.Σ. - Ιατρικό

115. Πατρώνη Γεωργία Σ.Α.Ν. - Αξιωματικών Νοσηλευτικής

116. Πατσιαλής Γεώργιος Σ.Σ.Α.Σ. - Οικονομικό

117. Πελτέκης Κωνσταντίνος Μηχανικών Περιβάλλοντος

118. Πιτσάβας Ιωάννης Διοίκησης Επιχειρήσεων

119. Πλιάκης Αριστοτέλης Μηχανολόγων Μηχανικών

120. Πολίτου Κλεοπάτρα Διοίκησης Επιχειρήσεων

121. Πολυμεράκης Κωνσταντίνος Αστυφυλάκων

122. Πολυχρονιάδου Ελένη Πληροφορικής

123. Σάββας Αθανάσιος Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

124. Σαρίδης Απόλλων Αστυνομία

125. Σπυριδάκη Αναστασία Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού

126. Στεφανίδης Περικλής Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

127. Στόγιας Ιωάννης Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού

128. Στουγιάννου Θεοδώρα Ιατρικής

129. Στράντσαλης Δημήτριος Φυσικής

130. Συμεών Βασίλειος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής

131. Τάκου Καλλιόπη Προσχολικής Αγωγής

132. Ταπάσκου Θεοδοσία Νοσηλευτικής

133. Ταραμάς Δημήτριος Διοίκησης Επιχειρήσεων

134. Τάτση Ελένη Ιστορίας & Αρχαιολογίας

135. Τερεμπεΐδου Δήμητρα Μαιευτικής

136. Τζεβελεκάκης Γεώργιος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

137. Τζιώλα Δήμητρα Σ.Σ.Α.Σ. - Ιατρικό

138. Τοπούζη Άρτεμη Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας

139. Τόττα Ειρήνη Γεωπονίας

140. Τριαντακωνσταντή Βασιλική Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης

141. Τσάμης Δημήτριος Α.Ε.Ν.

142. Τσιγκάνης Κυριάκος Διοίκησης Επιχειρήσεων

143. Τσιτσιρούδης Γρηγόριος Σ.Μ.Υ. - Όπλα

144. Τσιφτσής Αναστάσιος Σ.Α.Ν. - Αξιωματικών Νοσηλευτικής

145. Τσιφτσής Ηλίας Σ.Μ.Υ.Ν.

146. Τσώνος Γεώργιος Ευελπίδων (Σ.Σ.Ε.) - Όπλα

147. Υποδηματόπουλος Χρ. Σ.Μ.Υ. - Σώματα

148. Φωτογλίδης Νίκος Αστυφυλάκων

149. Χαλκοπούλου Βασιλική Ελληνικής Φιλολογίας

150. Χαρίτος Γεώργιος Πληροφορικής

151. Χασαπίδης Νικόλαος Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών

152. Χατζηϊωάννου Αναστασία Οικονομικών Επιστημών

153. Χατζηνίκος Νικόλαος Σ.Τ.Υ.Α.

154. Χριστοδούλου Αναστασία Βαλκανικών, Σλαβ. & Ανατ. Σπουδών

155. Χρυσοβέργη Σοφία Εφαρμοσμένης Πληροφορικής